Hravá fyzika 7

Popis produktu Hravá fyzika 7: Pracovný zošit Hravá fyzika 7 obsahuje zaujímavé a originálne príklady, ktoré pomáhajú upevňovať poznatky o fyzikálnych javoch a vzťahoch medzi fyzikálnymi veličinami, poskytuje žiakom dostatok mi... > více informací

Pokud máte zkušenost s obchodem Knihy Dobrovský, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Knihy Dobrovský popsal.
Info v obchodě

Hravá fyzika 7 - popis

Pracovný zošit Hravá fyzika 7 obsahuje zaujímavé a originálne príklady, ktoré pomáhajú upevňovať poznatky o fyzikálnych javoch a vzťahoch medzi fyzikálnymi veličinami, poskytuje žiakom dostatok miesta pre výpočty a podporuje upevňovanie základných postupov pri riešení fyzikálnych úloh. Táto publikácia priamo nadväzuje na aktuálnu učebnicu schválenú Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu, a teda obsahuje témy teplota a čas, premena kvapaliny na plyn, premena plynu na kvapalinu, topenie a tuhnutie, výmena tepla a teplo a využiteľná energia. Zošit je vo formáte A5. Brožovaná bez přebalu lesklá Slovensky

Předmět Fyzika

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hravá fyzika 7 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura pro střední školy nebo Literatura pro výuku jazyka, Knihy pro pedagogy i rodiče, Literatura pro odborné školy.

Nejlevnější Hravá fyzika 7 akční ceny - Levné Hravá fyzika 7

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Hravá fyzika 7 stojí 84 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Hravá fyzika 7 najdete u nás.