Pracovní sešit fyziky byl vytvořen s cílem zvýšit zájem žáků o fyziku, motivovat je ke studiu a ulehčit jim pochopení, kde všude se v běžném životě bez fyziky neobejdeme. Na sešitu proto pracoval tým zkušených učitelů ze základních škol. Pracovní sešit fyziky byl vytvořen s cílem zvýšit zájem žáků o fyziku, motivovat je ke studiu a ulehčit jim pochopení, kde všude se v běžném životě bez fyziky neobejdeme. Na sešitu proto pracoval tým zkušených učitelů ze základních škol.

Autor Benkovská Helena
Nakladatelství TakTik