Hravá fyzika 9 - pracovní sešit - nová řada Pracovní sešit byl vytvořen s cílem zvýšit zájem žáků o fyziku, motivovat je ke studiu a ukázat  jim, kde všude se v běžném životě bez fyziky neobejdeme. Na sešitech proto pracoval tým zkušených učitelů ze základních škol společně s lektorem panem prof. RNDr. Ivo Volfem, CSc. Výsledkem je soubor kreativních, moderních a pestrých příkladů a úloh. V souladu s RVP ZV Pracovní sešit má přehledné a poutavé grafické zpracování Moderní a plnobarevný design,... Celý popis

V souladu s RVP ZV

Pracovní sešit má přehledné a poutavé grafické zpracování
Moderní a plnobarevný design, který podporuje motivaci a kreativitu žáků
Prostor na vlastní poznámky

Pracovní sešit obsahuje kapitoly:

Vedení elektrického proudu
Magnetické pole
Elektromagnetická indukce
Elektromagnetické záření
Optika
Jaderné reakce
Astronomie z kategorie Knihy | Učebnice | Základní škola | 9. třída | Fyzika od TAKTIK naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Nakladatelství TakTik
Rok vydání 2023