Hravá fyzika 7

(0 hodnocení)

Pracovný zošit Hravá fyzika 7 obsahuje zaujímavé a originálne príklady, ktoré pomáhajú upevňovať poznatky o fyzikálnych javoch a vzťahoch medzi fyzikálnymi veličinami, poskytuje žiakom dostatok miesta pre výpočty a podporuje upevňovanie základných postupov pri riešení fyzikálnych úloh. Táto publikácia priamo nadväzuje na aktuálnu učebnicu schválenú Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu, a teda obsahuje témy: teplota a čas, premena kvapaliny na plyn, premena plynu na kvapalinu, topenie... Celý popis

Táto publikácia priamo nadväzuje na aktuálnu učebnicu schválenú Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu, a teda obsahuje témy: teplota a čas, premena kvapaliny na plyn, premena plynu na kvapalinu, topenie a tuhnutie, výmena tepla a teplo a využiteľná energia.
Zošit je vo formáte A5.

Autor collegium