Hravá matematika 6

Popis produktu Hravá matematika 6: Obsahuje príklady na • počtové výkony s prirodzenými číslami, • desatinné čísla, počtové výkony (operácie) s desatinnými číslami, • obsah obdĺžnika a štvorca, • uhol a jeho veľkosť, operácie s uhl... > více informací

Hravá matematika 6 - popis

Obsahuje príklady na • počtové výkony s prirodzenými číslami, • desatinné čísla, počtové výkony (operácie) s desatinnými číslami, • obsah obdĺžnika a štvorca, • uhol a jeho veľkosť, operácie s uhlami, • kombinatoriku v úlohách. Pracovný zošit primeraným a hravým spôsobom oboznamuje žiakov s desatinnými číslami a počtovými výkonmi s nimi. Druhá časť zošita je venovaná geometrii a základom kombinatoriky. Brožovaná bez přebalu lesklá Slovensky

Předmět Matematika

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hravá matematika 6 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura pro střední školy nebo Literatura pro výuku jazyka, Knihy pro pedagogy i rodiče, Literatura pro odborné školy.

Nejlevnější Hravá matematika 6 akční ceny - Levné Hravá matematika 6

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Hravá matematika 6 stojí 38 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Hravá matematika 6 najdete u nás.