Hravá matematika 6 - učebnice 2. díl (geometrie) Druhý díl učebnice matematiky pro 6. ročník obsahuje učivo geometrie. Učebnice atraktivním způsobem předkládá žákům učivo, které je doplněno úlohami vycházejícími z reálných situací ze života. Na její tvorbě se podílel kolektiv zkušených pedagogů z praxe ve spolupráci s předními českými didaktiky pedagogických fakult. V souladu s RVP ZV Každá kapitola má jednoduchý koncept, který sestává z řešených motivačních příkladů, srozumitelných výkladů a pouček,... Celý popis

V souladu s RVP ZV

Každá kapitola má jednoduchý koncept, který sestává z řešených motivačních příkladů, srozumitelných výkladů a pouček, a rozmanitých úloh z reálného života.
Úlohy k procvičení a upevnění nového učiva jsou označeny stupněm obtížnosti.
Zpětnou vazbou ke zvládnutí učiva jsou kontrolní tematické práce na konci tematických celků.
Součástí učebnice jsou projekty, které usnadňují zařazení průřezových témat do výuky a trénink klíčových kompetencí.
Jednotlivé tematické celky jsou barevně odlišeny.
Učebnici vhodně doplňuje pracovní sešit a početník.

Učebnice obsahuje kapitoly:

Opakování
Úhel
Osová souměrnost
Trojúhelník
Krychle a kvádr z kategorie Knihy | Učebnice | Základní škola | 6. třída | Matematika od TAKTIK naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Nakladatelství TakTik
Rok vydání 2023