Diktáty a pravopisná cvičení pro 5. ročník ZŠ Konopková

Popis produktu Diktáty a pravopisná cvičení pro 5. ročník ZŠ Konopková: Tato cvičebnice pomáhá zvládnout úskalí předpon a předložek pomocí nejrozmanitějších typů cvičení. Upevňuje znalosti o tvarech podstatných a přídavných jmen, tvarech osobních zájmen a sloves. Najd... > více informací

Pokud máte zkušenost s obchodem Beletrie.eu, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Beletrie.eu popsal.

Pokud máte zkušenost s obchodem Patro.cz - Knihy, hry, zábava, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Patro.cz - Knihy, hry, zábava popsal.
doprava zdarma

Diktáty a pravopisná cvičení pro 5. ročník ZŠ Konopková - popis

Tato cvičebnice pomáhá zvládnout úskalí předpon a předložek pomocí nejrozmanitějších typů cvičení. Upevňuje znalosti o tvarech podstatných a přídavných jmen, tvarech osobních zájmen a sloves. Najdete zde cvičení na opakování shody přísudku s podmětem. Velká pozornost se zde věnuje čárkám ve větě jednoduché i v souvětí. Učí žáky rozlišovat řeč přímou, nepřímou a uvozovací. Cvičebnici s klíčem lze doporučit jako pracovní sešit pro 5. ročník ZŠ, pro samostatné procvičování žáků doma a k opakování na prázdniny.

Ročník 5.třída
Předmět Český jazyk

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Diktáty a pravopisná cvičení pro 5. ročník ZŠ Konopková užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura pro střední školy nebo Literatura pro výuku jazyka, Knihy pro pedagogy i rodiče, Literatura pro odborné školy.

Nejlevnější Diktáty a pravopisná cvičení pro 5. ročník ZŠ Konopková akční ceny - Levné Diktáty a pravopisná cvičení pro 5. ročník ZŠ Konopková

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Diktáty a pravopisná cvičení pro 5. ročník ZŠ Konopková stojí 58 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Diktáty a pravopisná cvičení pro 5. ročník ZŠ Konopková najdete u nás.