Soubor cvičení s klíčem. V publikaci najdete diktáty a pravopisná cvičení na souhlásky párové uvnitř slov, rozmanitá cvičení věnovaná procvičování vyjmenovaných slov po obojetných souhláskách. Diktáty jsou ponejvíce vybírány z tvorby českých i zahraničních literárních autorů. Děti si zde zábavnou formou procvičí základy psaní velkých začátečních písmen, čárky mezi slovy a větami a koncovky přítomných tvarů sloves. Cvičebnici s klíčem lze doporučit jako pracovní sešit pro 3. ročník ZŠ, pro samostatné procvičování žáků doma a k opakování na prázdniny.

Autor Ludmila Konopková
Nakladatelství Fortuna