Vyzkoušejte tak trochu jiné diktáty! Inovativní přístup založený na správném porozumění danému gramatickému jevu je efektivní a vede k lepším výsledkům. Žák si nejprve přečte text diktátu, provede cvičení určená k zafixování pravidel a k pochopení pravopisných jevů a poté si diktát napíše. Věříme, že tento nový způsob, jak otestovat a především pochopit probíranou látku, ocení pedagogové, žáci i jejich rodiče. Napadlo vás někdy, že diktát se dá pojmout jiným způsobem, než na jaký jsme zvyklí? Inovativní... Celý popis

Napadlo vás někdy, že diktát se dá pojmout jiným způsobem, než na jaký jsme zvyklí? Inovativní přístup založený na správném porozumění danému gramatickému jevu je efektivní a vede k lepším výsledkům. Žák si nejprve přečte text diktátu, provede cvičení určená k zafixování pravidel a k pochopení pravopisných jevů a poté si diktát napíše. Věříme, že tento nový způsob, jak otestovat a především pochopit probíranou látku, ocení nejen pedagogové, ale také žáci a jejich rodiče.

- Autor: Martina Chloupková, Růžena Hníková

- Formát: 163 x 235 mm

- Vazba: brožovaná bez přebalu lesklá

- Počet stran: 72