Seznam se s životními osudy mimořádných osobností, od návrhářů a umělců až po vědce s edicí knih s názvem Malí lidé, velké sny od autorky Marie Isabel Sánchez Vegara. Všichni dosáhli úžasných úspěchů, byť na začátku to byly pouhé děti s velkým snem. David Attenborough už v dětství propadl sběratelské vášni, sbíral zkameneliny a různé exempláře rostlin. Jeho velká láska ke všemu živému ho přivedla k přírodním vědám, a jeho nadšené odhodlání přiblížit zázraky přírody všem lidem ho pak zavedlo do... Celý popis

David Attenborough už v dětství propadl sběratelské vášni, sbíral zkameneliny a různé exempláře rostlin. Jeho velká láska ke všemu živému ho přivedla k přírodním vědám, a jeho nadšené odhodlání přiblížit zázraky přírody všem lidem ho pak zavedlo do televize. Díky Davidovi se změnil náhled lidí na naši planetu. Závěrečná část jeho inspirativního příběhu je věnována faktům a fotografiím.

Technické informace:

- ilustrace: Mikyo Noh