Dokážeš to! Český jazyk 5je nová cvičebnice, která provede žáky 5. třídy základy českého jazyka. Jednotlivé kapitoly jsou přehledně strukturované a propojené vtipným komiksovým příběhem dvojice kreslených postaviček, které žákům látku přibližují a vzbuzují jejich pozornost. Následuje řada rozmanitých cvičení s tipy a radami k lepšímu zvládnutí příslušného tématu. Závěr cvičebnice nabízí žákům souhrnný test, ve kterém si mohou ověřit získané vědomosti, a řešení ke všem cvičením. Díky cvičebnicím... Celý popis

Jednotlivé kapitoly jsou přehledně strukturované a propojené vtipným komiksovým příběhem dvojice kreslených postaviček, které žákům látku přibližují a vzbuzují jejich pozornost. Následuje řada rozmanitých cvičení s tipy a radami k lepšímu zvládnutí příslušného tématu. Závěr cvičebnice nabízí žákům souhrnný test, ve kterém si mohou ověřit získané vědomosti, a řešení ke všem cvičením. Díky cvičebnicím si uživatelé při domácí přípravě procvičí a upevní svoje znalosti, pochopí i to, čemu ve škole nerozuměli, a dozvědí se něco navíc. Cvičebnice Dokážeš to! může používat i vyučující při hodinách českého jazyka a slohu jako doplňkový materiál.

Druh jazykové učebnice
Autor Ladislav Janovec a kolektiv