Zábavná cvičebnice je určena všem před školákům a malým školákům. V různých úlohách si děti zábavnou formou procvičí věci, které by měl každý před školák a malý školák umět a znát. A rodiče získají představu o tom, co vše zápis do první třídy obnáší. I když má každá škola svůj vlastní způsob, jak ověřit před školákovu zralost, s naší knihou se u zápisu určitě neztratíte. Kniha je plná úkolů z oblasti prvních počtů, tahů a čar, psaní písmen, kreslení, omalovávání, logických úloh či jazykových her.... Celý popis

Předškoláci a prvňáci zde mohou otestovat své znalosti i schopnosti a zároveň se pobavit. 192 stran zábavy.

Autor Nakladatelství SUN
Nakladatelství Sun