Milé kolegyně, milí kolegové, do rukou se Vám dostává metodický průvodce k učebnici vlastivědy pro 4. ročník základní školy nakladatelství Nová škola - DUHA. Vlastivěda 4 má dva díly, zeměpisný a dějepisný, k nim pak pracovní sešity. Naším záměrem bylo dodržet cíle vzdělávacího programu Základní škola a očekávané výstupy Rámcově vzdělávacího programu. V rámci řešení jednotlivých cvičení jsme se snažili o rozdílnost a rozmanitost formy výuky. U cvičení z učebnice a pracovního sešitu naleznete správná... Celý popis

Milé kolegyně, milí kolegové,

do rukou se Vám dostává metodický průvodce k učebnici vlastivědy pro 4. ročník základní školy nakladatelství Nová škola - DUHA. Vlastivěda 4 má dva díly, zeměpisný a dějepisný, k nim pak pracovní sešity. Naším záměrem bylo dodržet cíle vzdělávacího programu Základní škola a očekávané výstupy Rámcově vzdělávacího programu. V rámci řešení jednotlivých cvičení jsme se snažili o rozdílnost a rozmanitost formy výuky. U cvičení z učebnice a pracovního sešitu naleznete správná řešení, k učebnici zde naleznete metodická doporučení a další náměty k práci k jednotlivým cvičením, jsou zde navrženy činnosti v rámci mezipředmětových vztahu. V metodické příručce je na první pohled jasně vidět, jaké záležitosti z interaktivní ucebnice nalezneme u daného cvičení v učebnici. Z hlediska struktury metodiky pro nás byla důležitá přehlednost, lehká a rychlá orientace v textu a srozumitelnost.

KLÍČ KE CVIČENÍM Vlastivěda 4 - Zeměpis ke stažení zde.

KLÍČ KE CVIČENÍM Vlastivěda 4 - Dějepis ke stažení zde.

ČASOVÝ PLÁN ke stažení zde.

Druh pro základní školy
Autor Irena Valaškovčáková
Nakladatelství Nakladatelství Nová škola Brno
Rok vydání 2022
Výrobce Nová škola - DUHA s.r.o.