Podrobnosti o produktu EUR0533523 Aktualizované 7. vydání NOVĚ OBSAHUJE témata o: hospodaření (finanční gramotnost), vlastnictví, Armádě České republiky, korupci, poskytování služeb, kulturních institucích. PŮVODNÍ TÉMATA jsou upravena podle požadavků aktuálního RVP ZV. V učebnici je kladen důraz na provázanost učiva a jeho praktickou využitelnost. Jednotlivé kapitoly kromě učiva obsahují také názorná schémata, fotografie a obrázky. Navíc zahrnují: mezipředmětové vazby formou odkazů na korespondující... Celý popis

hospodaření (finanční gramotnost),
vlastnictví,
Armádě České republiky,
korupci,
poskytování služeb,
kulturních institucích.

PŮVODNÍ TÉMATA jsou upravena podle požadavků aktuálního RVP ZV.

mezipředmětové vazby formou odkazů na korespondující učivo v ostatních učebnicích z řady,
průřezová témata,
zajímavosti,
úkoly uvádějící do souvislosti probrané učivo,
doplňkové diskusní úkoly,
práce s mapou.
Vydáváme i multimediální interaktivní učebnici MIUč plus Vlastivěda 4 - Poznáváme naši vlast, která obsahuje interaktivní verzi učebnice, interaktivní verzi pracovního sešitu a řadu multimédií (např. interaktivní cvičení, videa, audia, mezipředmětové vazby).

Poznejte krásy naší vlasti. S paní učitelkou Vlastivědou se vydejte na putování po České republice. Předností naší učebnice jsou přehledné mapky jednotlivých krajů, přehledné samostatné mapky povrchu, vodstva, zemědělství, průmyslu,… České republiky, ve kterých můžete z ptačí perspektivy snadno pozorovat konkrétní údaje z probíraného učiva.

Naučíte se pracovat s příruční vlastivědnou mapou České republiky, vloženou do každé učebnice. V pravidelných cyklických opakováních se soustřeďte vždy hlavně na svůj kraj v porovnání s ostatními. V průběžně umístěných opakovacích úkolech žáci pracují ve skupině. Zajímavostí učebnice je pozvánka na prázdninové výlety s fotografickou upoutávkou do zajímavých koutů naší vlasti, kterou jsme umístili na konci učebnice. Prohlubte své dovednosti při práci s rejstříkem pojmů.

Autor Věra Štiková, Jana Tabarková
Nakladatelství Nová Škola