TAKTIK Hravá čeština 7

Hlídat lepší cenu

Popis produktu TAKTIK Hravá čeština 7: Pracovní sešity Hravá Čeština obsahují úlohy a cvičení, pomocí kterých si žáci hravým způsobem osvojí poznatky potřebné pro splnění RVP Základní vzdělávání. Obsahují rozmanité úlohy určené na podp...  Více informací

Do obchodu

Pokud máte zkušenost s obchodem SEVT, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem SEVT popsal.
Do obchodu

Pokud máte zkušenost s obchodem Dobré knihy, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Dobré knihy popsal.
Do obchodu

Pokud máte zkušenost s obchodem Luxor.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Luxor.cz popsal.

TAKTIK Hravá čeština 7 - popis

Pracovní sešity Hravá Čeština obsahují úlohy a cvičení, pomocí kterých si žáci hravým způsobem osvojí poznatky potřebné pro splnění RVP Základní vzdělávání. Obsahují rozmanité úlohy určené na podporu rozvoje znalostí, vyjadřovacích schopností a zručností žáka. Důležitou součástí pracovních sešitů je příprava na SCIO testy a přijímačky na SŠ.
Pracovní sešity jsou vhodné k učebnicím Českého jazyka od vydavatelství Fraus, či SPN.
* Opakování učiva 6. ročníku
* Nauka o významu slov
* Nauka o tvoření slov
* Tvarosloví
* Skladba
* Pravopis
* Komunikace a sloh

Pracovní sešity obsahují:
* kreativní a tvořivé cvičení, které motivují žáky k práci
* úlohy různých vědomostních úrovní
* shrnutí celého učiva daného ročníku
* přípravu na SCIO testy a přijímačky na SŠ

V souladu s RVP.

Výrobce Taktik

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu TAKTIK Hravá čeština 7 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Řešení učebnic nebo Literatura pro výuku jazyka, Knihy pro pedagogy i rodiče, Literatura pro odborné školy.