Publikace: Matematika pro 3.ročník ZŠ - Svět čísel a tvarů - Sada příloh - Sada příloh k výuce matematiky v 3.ročníku ZŠ a obecné školy - Hošpesová Alena;Divíšek Jiří;Kuřina František. Sada barevných příloh pro vystřihování slouží jako názorná pomůcka, která doplňuje pracovní sešity. Publikace: Matematika pro 3.ročník ZŠ - Svět čísel a tvarů - Sada příloh - Sada příloh k výuce matematiky v 3.ročníku ZŠ a obecné školy - Hošpesová Alena;Divíšek Jiří;Kuřina František.

Autor J. Divíšek, Alena Hošpesová, František Kuřina
Nakladatelství Prometheus