SPN-pedagogické nakladatelství Přírodověda pro 5.ročník základní školy

Popis produktu SPN-pedagogické nakladatelství Přírodověda pro 5.ročník základní školy: Nově zpracovaná učebnice je součástí ucelené řady učebnic pro vzdělávací oblast Člověk a jeho svět na 1. stupni ZŠ.Odpovídá požadavkům RVP. Tuto řadu tvoří nové učebnice pro výuku prvouky, vlasti... > více informací

Náš tip

Pokud máte zkušenost s obchodem Beletrie.eu, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Beletrie.eu popsal.
až 1.05% zpět!

Pokud máte zkušenost s obchodem Alza.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Alza.cz popsal.
Získejte peníze z každého nákupu! Až 10,5% zpět

až 1.5% zpět!

Pokud máte zkušenost s obchodem Beletrie.eu, budeme rádi za Vaše hodnocení:

až 1.05% zpět!

Pokud máte zkušenost s obchodem Alza.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:

SPN-pedagogické nakladatelství Přírodověda pro 5.ročník základní školy - popis

Nově zpracovaná učebnice je součástí ucelené řady učebnic pro vzdělávací oblast Člověk a jeho svět na 1. stupni ZŠ.Odpovídá požadavkům RVP. Tuto řadu tvoří nové učebnice pro výuku prvouky, vlastivědy a přírodovědy. Pro každý ročník je vydána nebo do konce roku 2010 bude vydána jedna učebnice a k ní pracovní sešit.
Učebnice přírodovědy zpracovává témata z oboru ROZMANITOST PŘÍRODY A ČLOVĚK A JEHO ZDRAVÍ .

Výrobce Spn-pedagogické Nakladatelství

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu SPN-pedagogické nakladatelství Přírodověda pro 5.ročník základní školy užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura pro výuku jazyka nebo Literatura pro předškoláky, Knihy pro pedagogy i rodiče, Literatura pro odborné školy.

Nejlevnější SPN-pedagogické nakladatelství Přírodověda pro 5.ročník základní školy akční ceny - Levné SPN-pedagogické nakladatelství Přírodověda pro 5.ročník základní školy

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější SPN-pedagogické nakladatelství Přírodověda pro 5.ročník základní školy stojí 88 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější SPN-pedagogické nakladatelství Přírodověda pro 5.ročník základní školy najdete u nás.