J.Vaňková, V.Lišková Vazba: V2 Počet stran: 68 Formát: A5 Vydání: 1. Publikace je určena především žákům 4. a 5. tříd základních škol, a jejich sourozencům, rodičům, pedagogům. Vychází z úloh matematického korespondenčního semináře FILIP (Liberec) a MATÝSEK (Litomyšl). Jde o pokus zbavit matematiku vžité nálepky nudné vědy, něčeho nadpozemského, určeného pro pár vyvolených. Výběr netradičních úloh a jejich zakomponování do pohádkových příběhů se ukázal být tou nejlepší cestou.

J.Vaňková, V.Lišková Vazba: V2

Formát: A5