Raabe Malá násobilka 6-10 Pracovní sešit 1

Popis produktu Raabe Malá násobilka 6-10 Pracovní sešit 1: Prostřednictvím zajímavých a motivačních úkolů rozvíjí dítě své logické uvažování a matematickou i finanční gramotnost. Ve slovních úlohách řeší problémové situace z reálného života, a díky tom... > více informací

Pokud máte zkušenost s obchodem Kosmas.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Kosmas.cz popsal.

Raabe Malá násobilka 6-10 Pracovní sešit 1 - popis

Ve slovních úlohách řeší problémové situace z reálného života, a díky tomu promýšlí problém v jeho souvislostech a získává orientaci ve světě financí.
Pracovní sešit je zaměřený na procvičování násobení a dělení v oboru čísel malé násobilky 6-10, porovnávání čísel, posloupnost čísel, logické řady, rovněž na práci s daty, tabulkou, grafem a obsahuje také netradiční slovní úlohy.
Všechny aktivity vhodně podporují rozvoj dítěte v návaznosti na školní vzdělávání podle RVP ZV.
Pracovní sešit je sestaven tak, aby s ním dítě mohlo pracovat samostatně – rodič by měl motivovat, být oporou, povzbuzovat!Matematika a její aplikace

Výrobce Raabe

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Raabe Malá násobilka 6-10 Pracovní sešit 1 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura pro střední školy nebo Literatura pro výuku jazyka, Knihy pro pedagogy i rodiče, Literatura pro odborné školy.

Nejlevnější Raabe Malá násobilka 6-10 Pracovní sešit 1 akční ceny - Levné Raabe Malá násobilka 6-10 Pracovní sešit 1

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Raabe Malá násobilka 6-10 Pracovní sešit 1 stojí 40 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Raabe Malá násobilka 6-10 Pracovní sešit 1 najdete u nás.