Publikace: Člověk a jeho svět - Pracovní sešit (Prvouka pro 3. ročník) - Malý Radek;Malý Radek. Pracovní sešit přináší dětem pestré úkoly různého stupně náročnosti, které sledují jednotlivé očekávané výstupy a společně rozvíjejí klíčové kompetence. Napomáhá tomu, aby se děti k výuce stavěly pozitivně, těšily se na nové poznatky a chtěly s nimi aktivně pracovat a samy je rozvíjet. Proto se úkoly často odvíjejí od vlastních zážitků dětí, apeluje se na jejich vlastní pozorování a přiměřenou introspekci, děti se stávají aktéry světa, který se kolem nich díky novým poznatkům rozpíná všemi směry. Publikace: Člověk a jeho svět - Pracovní sešit (Prvouka pro 3. ročník) - Malý Radek;Malý Radek.

Autor Radek Malý
Nakladatelství Pansofia