První úkoly pro děti od 3 let

Popis produktu První úkoly pro děti od 3 let: První úkoly pro děti od 3 let Zajímavé úkoly pro nejmenší žáky, kteří se naučí myslet, řešit, číst a psát, rozvinou si chápavost, pozornost a fantazii, zformují si zájem k tvorbě a umělecký vkus. ... > více informací

Získejte peníze z každého nákupu! Až 10,5% zpět

Získejte z nákupu
až 1.5% zpět!

Pokud máte zkušenost s obchodem Kosmas.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Kosmas.cz popsal.

První úkoly pro děti od 3 let - popis

První úkoly pro děti od 3 let Zajímavé úkoly pro nejmenší žáky, kteří se naučí myslet, řešit, číst a psát, rozvinou si chápavost, pozornost a fantazii, zformují si zájem k tvorbě a umělecký vkus. Parametry produktu Kniha Druh sortimentu Čeština Jazyk 1. vydání Pořadí vydání 205 x 265 x 27 mm formát

Výrobce Svojtka

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu První úkoly pro děti od 3 let užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura pro výuku jazyka nebo Literatura pro předškoláky, Knihy pro pedagogy i rodiče, Literatura pro odborné školy.

Nejlevnější První úkoly pro děti od 3 let akční ceny - Levné První úkoly pro děti od 3 let

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější První úkoly pro děti od 3 let stojí 125 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější První úkoly pro děti od 3 let najdete u nás.