Procvičovací karty - násobení 1 - malá násobilka - Kupka Petr

Popis produktu Procvičovací karty - násobení 1 - malá násobilka - Kupka Petr: Sada obsahuje 48 oboustranných karet velikosti 10x7 cm (4 obrázky na kartě určené k rozstříhání) s 96 příklady na procvičování malé násobilky od 0 x 0 do 10 x 10. Výsledek násobení je uveden na op... > více informací

Pokud máte zkušenost s obchodem Beletrie.eu, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Beletrie.eu popsal.

Procvičovací karty - násobení 1 - malá násobilka - Kupka Petr - popis

Sada obsahuje 48 oboustranných karet velikosti 10x7 cm (4 obrázky na kartě určené k rozstříhání) s 96 příklady na procvičování malé násobilky od 0 x 0 do 10 x 10. Výsledek násobení je uveden na opačné straně karty v levém horním rohu. Karty jsou určeny pro školáky od 2. třídy ZŠ. Mohou být použity jak ve škole, tak v samostatné výuce.

Předmět Matematika

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Procvičovací karty - násobení 1 - malá násobilka - Kupka Petr užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura pro střední školy nebo Literatura pro výuku jazyka, Knihy pro pedagogy i rodiče, Literatura pro odborné školy.

Nejlevnější Procvičovací karty - násobení 1 - malá násobilka - Kupka Petr akční ceny - Levné Procvičovací karty - násobení 1 - malá násobilka - Kupka Petr

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Procvičovací karty - násobení 1 - malá násobilka - Kupka Petr stojí 60 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Procvičovací karty - násobení 1 - malá násobilka - Kupka Petr najdete u nás.