Publikace: Matematika pro střední školy 7.díl Zkrácená verze. Díl označený 7A se věnuje analytické geometrii v rovině. Podrobně se zabývá vektory, rovnicemi přímek a polohovými i metrickými úlohami v rovině. Tento díl pracovního sešitu ve zkrácené verzi, který koresponduje s katalogem požadavků pro maturitní zkoušku z matematiky, lze využít pro výuku na různých typech středních odborných škol. Publikace: Matematika pro střední školy 7.díl Zkrácená verze.

Autor RNDr. Jana Kalová, Mgr. Václav Zemek
Nakladatelství Didaktis