Přírodověda pro 5. ročník ZŠ - pracovní sešit, Čtení s porozuměním. Novinka – pracovní sešit doplňuje učebnici Přírodověda 5. Je zpracován v souladu s RVP ZV a řadí se do edice Čtení s porozuměním, která klade důraz na rozvoj čtenářské gramotnosti. Pracovní sešit slouží k procvičování a upevňování učiva probraného v učebnici prostřednictvím pozorování a pokusů, které jsou doplněny návodnými ilustracemi. Najdete zde také doplňovačky, osmisměrky, ukázky z krásné literatury a úkoly na vyvozování logických závěrů. Součástí pracovního sešitu jsou také eko témata, která dávají praktický návod na zavedení ekoloického a ohleduplného chování do každodenního života žáků. Pracovní sešit obsahuje cyklická a závěrečné opakování. Součástí pracovního sešitu je i klíč k vybraným cvičením.

Druh pro základní školy
Autor Thea Vieweghová
Nakladatelství DUHA Press
Rok vydání 2022
Výrobce Nová škola - DUHA s.r.o.