Barevný pracovní sešit kopíruje témata učebnice a jejich řazení. Je koncipován tak, že ve většině případů se ke každému tématu v učebnici váže jedna strana úkolů v pracovním sešitu. Na konci každé kapitoly je souhrnné opakování a sebehodnocení. Řešení úkolů z pracovního sešitu je součástí příručky učitele. V dolní liště každé strany pracovního sešitu se nachází číselný kód, který propojuje tištěný pracovní sešit s online procvičováním zdarma na portálu Škola s nadhledem. Ke kódu se vždy vážou cvičení ke konkrétnímu tématu včetně jejich vyhodnocení a správného řešení.

Autor Iva Frýzová
Nakladatelství Fraus