Kniha Přijímací zkoušky na víceletá gymnázia – matematika umožní žákům 5. ročníků cílenou přípravu na úspěšné zvládnutí didaktického testu, který je součástí jednotných přijímacích zkoušek na osmiletá gymnázia. V úvodu publikace obsahuje stručné informace ke koncepci knihy, k podobě didaktických testů i typům testových úloh. Užitečné mohou být i informace, jak si počínat v průběhu přípravy. Sbírková část přináší rozsáhlou sadu úloh rozdělených podle jednotlivých oblastí učiva. Publikace je následně doplněna o 5 cvičných didaktických testů, které byly sestaveny podle vzoru dostupných didaktických testů použitých u jednotných přijímacích zkoušek v minulých letech. V závěru knihy pak naleznete klíč správných odpovědí ke všem úlohám v knize a záznamové archy k vystřižení pro zaznamenání výsledků cvičných didaktických testů uvedených v této knize.

Autor Stanislav Sedláček
Rok vydání 2023