Převody jednotek - Přehledová tabulka učiva - Martin Staněk

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Převody jednotek - Přehledová tabulka učiva - Martin Staněk: Přehledně zpracovaný přehled učiva pedagogy podle potřeby žáků Přehledová tabulka - Převody jednotek (délky, hmotnosti, obsahu, objemu a času) •Přehledová tabulka slouží pro žáky prvního a druhé...  Více informací

Do obchodu

Pokud máte zkušenost s obchodem SEVT, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem SEVT popsal.
Do obchodu

Pokud máte zkušenost s obchodem Dobré knihy, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Dobré knihy popsal.
Do obchodu

Pokud máte zkušenost s obchodem ABZ.cz - knihkupectví, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem ABZ.cz - knihkupectví popsal.
Info v obchodě
Do obchodu

Pokud máte zkušenost s obchodem Luxor.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Luxor.cz popsal.
Do obchodu

Pokud máte zkušenost s obchodem Knihy Dobrovský, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Knihy Dobrovský popsal.
Info v obchodě

Převody jednotek - Přehledová tabulka učiva - Martin Staněk - popis

Přehledně zpracovaný přehled učiva pedagogy podle potřeby žáků
Přehledová tabulka - Převody jednotek (délky, hmotnosti, obsahu, objemu a času)
•Přehledová tabulka slouží pro žáky prvního a druhého stupně.
•Přehledová tabulka je pomocníkem pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami
•Přehledová tabulka je vhodná pro žáky připravující se na víceletá gymnázia

Výrobce V Lavici

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Převody jednotek - Přehledová tabulka učiva - Martin Staněk užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Řešení učebnic nebo Literatura pro výuku jazyka, Knihy pro pedagogy i rodiče, Literatura pro odborné školy.