Publikace: Pravopisná cvičení I - Kvítková Naděžda. Pracovní sešit je pomocníkem pro opakování pravopisu ve škole i doma. Je určen pro žáky 2. stupně a obsahuje toto učivo: psaní velkých a malých písmen; psaní vět a slov; psaní samohlásek (krátká, nebo dlouhá); psaní y/ý po tvrdých souhláskách; psaní i/í po měkkých souhláskách; psaní slov se skupinami dě, tě, ně, bě, pě, vě, mě; psaní znělých a neznělých souhlásek; psaní i/y po obojetných souhláskách; psaní předložek a tvarů podstatných jmen; psaní slovesných tvarů. Náročnost cvičení se v sešitě postupně zvyšuje. Publikace: Pravopisná cvičení I - Kvítková Naděžda.

Autor Naděžda Kvítková
Nakladatelství Septima