Pracovní sešit „Poradím si s prvoukou“ vám pomůže procvičit hravou formou látku, kterou by měl žák 1. třídy zvládnout. Cílem úkolů je všestranný rozvoj dítěte, trénink schopnosti soustředit se a porozumět zadání. Děti z počátku školního roku ještě neumějí číst a psát, a proto jsou úkoly zaměřeny na dokreslování, vybarvování apod. (rodiče pouze přečtou návod). Na některých stránkách je více úkolů. Pro přehlednost jsou označeny čísly. Doporučujeme vždy přečíst a vyřešit první úkol a pak pokračovat v řešení dalšího. Ke konci publikace naleznete řešení všech cvičení pro kontrolu správnosti výsledků.

Autor Iva Nováková
Nakladatelství Pierot