Doplnok k učivu matematiky pre žiakov 4. ročníka ZŠ zodpovedá v súčasnosti platnému inovovanému Štátnemu vzdelávaciemu programu. Začína sa opakovaním učiva z 3. ročníka. Obsahuje viac ako 400 zaujímavých úloh na sčítanie, odčítanie, násobenie, delenie, porovnávanie, zaokrúhľovanie i premenu jednotiek. Pri ich riešení si deti dokonale prehĺbia a utvrdia svoje matematické zručnosti. Nadobudnuté vedomosti si môžu preveriť vyriešením troch testov. Na kontrolu správnosti počítania slúžia aj uvedené výsledky... Celý popis

Doplnok k učivu matematiky pre žiakov 4. ročníka ZŠ zodpovedá v súčasnosti platnému inovovanému Štátnemu vzdelávaciemu programu. Začína sa opakovaním učiva z 3. ročníka. Obsahuje viac ako 400 zaujímavých úloh na sčítanie, odčítanie, násobenie, delenie, porovnávanie, zaokrúhľovanie i premenu jednotiek. Pri ich riešení si deti dokonale prehĺbia a utvrdia svoje matematické zručnosti. Nadobudnuté vedomosti si môžu preveriť vyriešením troch testov. Na kontrolu správnosti počítania slúžia aj uvedené výsledky väčšiny úloh.

Autor Eva Dienerová
Jazyk slovenské