Literatura pro základní školy (Psaní) - zboží

Nalezeno 7 produktů

Malá písanka 1.r./1 Didaktis

Psaní Předmět

Sada písanek je tvořena ze tří dílů, navazuje na Velkou písanku a rozvíjí počáteční psaní v návaznosti na výuku čtení.

Moje první psaní

Psaní Předmět

Moje první psaní Počáteční cviky pro přípravu k psaní včetně uvolňovacích cvičení. Každý cvik je doplněn obrázky a říkadlem, rozšířeno o psaní číslic. Parametry produktu Kniha Druh sortimentu Čeština Jazyk 1. vydání Pořadí vydání 210 x 290 x 3 mm formát... více

Psaní vyjmenovaných

Psaní Předmět

Podrobnější popis není bohužel k dispozici. Pro informace o produktu navštivte prosím některý z internetových obchodů, který má produkt v nabídce.

Uč se s námi Psaní

Psaní Předmět

Série knih Disney Uč se s námi byla vytvořena ve spolupráci s odborníky. Jejím cílem je pomoci předškolákům a malým školákům naučit se vše, co potřebují k úspěšnému zvládnutí prvních let školní docházky. Brožovaná bez přebalu lesklá Česky... více

Umím psát na cestách 1,2

2.třída Ročník

Vendula Hegerová: Hafíkova písanka

Psaní Předmět

Publikácia Hafíkova písanka je určená k predškolskej výchove detí. Jednotlivé úlohy precvičujú jemnú motoriku dieťaťa a upevňujú jeho zručnosti potrebné pri vstupe do 1. triedy základnej školy. Deti získajú základy písania a počítania Brožovaná bez přeba... více

Veselé psaní

Psaní Předmět

Podrobnější popis bohužel není k dispozici. Pokud chcete o této knize vědět více, zkuste prosím některý z obchodů, který má knihu v nabídce.

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen v kategorii Literatura pro základní školy užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura pro střední školy nebo Literatura pro výuku jazyka, Knihy pro pedagogy i rodiče, Literatura pro odborné školy.