Literatura pro základní školy (8.třída) - zboží

Brožovaná bez přebalu lesklá Česky

Matematika 8 pro základní školy - Algebra

Matematika Předmět

Učebnice algebry a geometrie provázené pracovními sešity jsou třetí částí nové řady učebnic matematiky pro 2. stupeň ZŠ, zpracované podle požadavků RVP. Ke každé učebnici je určen jeden pracovní sešit. Na učebnice i pracovní sešity se vztahuje schvalovac... více

Zeměpis 8 pro ZŠ a víc. gym.

Zeměpis Předmět

Podrobnější popis bohužel není k dispozici. Pokud chcete o této knize vědět více, zkuste prosím některý z obchodů, který má knihu v nabídce.

Český jazyk 8 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší

Český jazyk Předmět

Nová řada atraktivních cvičebnic pro žáky druhého stupně základních škol. Cvičebnice odpovídají jak nárokům a učivu jednotlivých ročníků ZŠ, tak také vycházejí vstříc požadavkům Rámcových vzdělávacích programů. Cvičebnice Dokážeš to! jsou určeny předevší... více

Český jazyk 8 UČ

Český jazyk 9 pro ZŠ a VG PU

Doprava: 69 Kč
Dostupnost: Do 10 dnů

Člověk a příroda - Energie

Přírodopis Předmět

člověk a příroda-voda

Přírodopis Předmět

Doprava: zdarma
Dostupnost: Do 3 dnů

Dějepis 8 RVP novověk

Dějepis Nová doba 1.díl Práce

Doba krále Jiřího z Poděbrad

Dějepis Předmět

Další z řady oblíbené edice ``Dějiny trochu jinak``. Tentokrát se dozvíme humornou a zábavnou formou něco více o 15. století co se dělo za doby krále Jiřího z Poděbrad.

Doba krále Karla IV.

Dějepis Předmět

• zcela nová edice do školních lavic i domácích knihovniček • zábavné dějiny každodennosti • originální barevné ilustrace • historie veselou a zábavnou formou Páté pokračování oblíbené edice Dějiny trochu jinak nás zavede do doby, kdy byly české země stř... více

FRAUS Matematika 8 pro ZŠ a VG,PS Geometrie

Matematika Předmět

Podrobnější popis není bohužel k dispozici. Pro informace o produktu navštivte prosím některý z internetových obchodů, který má produkt v nabídce.

Doprava: 69 Kč
Dostupnost: Skladem

Fyzika 8 pro ZŠ a VG PU

Fyzika 8 PS

Fyzika 8.r. Bohuněk Prometheus

Fyzika Předmět

Titul je součástí čtyřdílné, osvědčené řady učebnic zpracované v souladu s Rámcovým vzdělávacím programem. V jednotlivých článcích učebnic je uvedeno stručné vysvětlení nových poznatků a ukázky jejich využití v denním životě, ale i návody na pozorování a... více

Chemie 8 pro Zš a VG PS

Chemie Předmět

Jak (ne)vyhodit školu do...

Josef Soukal Čítanka 8

Český jazyk Předmět

Josef Soukal: Čítanka 8 pro 8.ročník základní skoly Parametry produktu Kniha Druh sortimentu Čeština Jazyk Soukal Josef Autor 150 x 210 x 15 mm formát

Klíč Český jazyk 8 III díl Pracovní sešit

Český jazyk Předmět

Klíč Český jazyk 8 III.díl Pracovní sešit Pracovní sešit Přináší řešení všech diktátů, cvičení i jazykových rozborů. Parametry produktu Kniha Druh sortimentu Čeština Jazyk 1. vydání Pořadí vydání 165 x 230 x 2 mm formát

1 | 2 | další »

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen v kategorii Literatura pro základní školy užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura pro střední školy nebo Knihy pro pedagogy i rodiče, Literatura pro výuku jazyka, Literatura pro odborné školy.