Literatura pro základní školy (3.třída) - zboží

Nalezeno 32 produktů

Počítáme zpaměti 4 Alter

Matematika Předmět

Podrobnější popis bohužel není k dispozici. Pokud chcete o této knize vědět více, zkuste prosím některý z obchodů, který má knihu v nabídce.

Hádej, hádej, hadači

Angličtina-konverzace 1

Angličtina Předmět

Angličtina-konverzace 2

Angličtina Předmět

Barevná čeština pro třeťáky

Český jazyk Předmět

Třetí část pětidílné řady pro 1.-5. ročník ZŠ. Pro každý ročník je určena jedna publikace plná zajímavých a netradičních úkolů k procvičování českého jazyka doma i ve škole, během školního roku i o prázdninách. Obsahuje vždy učivo konkrétního ročníku pře... více

Barevná matematika pro druháky

Český jazyk 3 pro základní školy

Český jazyk Předmět

Učebnice a pracovní sešit jsou druhou částí ucelené řady nových učebnic pro výuku českého jazyka na prvním stupni ZŠ. Plně respektují požadavky RVP pro základní vzdělávání. Mají schvalovací doložku MŠMT. Během podzimu bude vydána metodická příručka pro u... více

Čítanka pro 3.r3 ZŠ

Český jazyk Předmět

V této učebnici literární výchovy a čtení jsou mezi autory jednotlivých textů zařazeni jak čeští, tak zahraniční spisovatelé píšící pro děti.

fraus Čítanka 3/1 pro ZŠ PS

Český jazyk Předmět

Podrobnější popis není bohužel k dispozici. Pro informace o produktu navštivte prosím některý z internetových obchodů, který má produkt v nabídce.

Doprava: 69 Kč
Dostupnost: Skladem

Hana Mikulenková: Český jazyk pro 3.ročník

Český jazyk Předmět

Učebnice, kterou znáte, byla částečně přepracována tak, aby vyhovovala současným požadavkům na vzdělávání a 2. vydání již nese schvalovací doložku MŠMT pro výuku dle RVP. Nová podoba zachovává celou koncepci, obsah i většinu úkolů, takže neohrozí vaše př... více

3.třída Ročník

Hana, Radek Danihelková, Malý: Člověk a jeho svět 3 pracovní sešit 3. ročník Pracovní sešit Člověk a jeho svět 3 přináší dětem pestré úkoly různého stupně náročnosti, které sledují jednotlivé očekávané výstupy a společně rozvíjejí klíčové kompetence. Nap... více

Hana Staudková: Čítanka pro třetí ročník 2. ediční řada

Český jazyk Předmět

Čítanka 3/2 je nový titul, který rozšiřuje výběr ukázek z Čítanky 3/1 o úryvky ze současné české i světové dětské literatury. Čítanka 3/2 umožňuje zážitkové čtení i naslouchání a poutavostí vybraných ukázek motivuje žáky k vlastní četbě. Její nedílnou so... více

Lenka Bradáčová: Čítanka 3 pro třetí ročník

Český jazyk Předmět

Čítanka pokračuje v seznamování s knihami autorů dětské literatury. Dále rozšiřuje poznání dětí o dílech ilustrátorů, kteří tvořili pro tuto věkovou skupinu. Prohlubuje znalosti v oblasti teorie literatury - poezie (přirovnání, zosobnění, dějová báseň), ... více

Martina Skala: Pracovní sešit k Čítance 3/2

Český jazyk Předmět

Pracovní sešit k Čítance 3/2 svým charakterem poskytuje možnost rozvíjet klíčové kompetence, činnostními prvky ve výuce umožňuje postupně ovládnout prakticky zaměřené očekávané výstupy RVP ZV. Brožovaná bez přebalu matná Česky

Matematické minutovky 1/2

Matematické minutovky 3/2

Matematika 3 - Svět čísel a tvarů

Matematika 3 pro 1.r.ZŠ

Matematika Předmět

Je součástí učebnicové sady, která je tvořena ze tří dílů metodicky a motivačně propracovaných pracovních sešitů.

Matematika 3/1 PS pro ZŠ

Matematika 3/2 PS pro ZŠ

1 | 2 | další »

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen v kategorii Literatura pro základní školy užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura pro střední školy nebo Knihy pro pedagogy i rodiče, Literatura pro výuku jazyka, Literatura pro odborné školy.