Lenka Bradáčová, Zuzana Pospíšilová, Hana Rezutková a kol. Formát: 210 x 297 mm Vazba: měkká + kartonová příloha Počet stran: 56 + kartonová příloha Druhý díl učebnice Můj SLABIKÁŘ obsahuje nácvik písmen c, b,š, č, ž, ř, g, f, ch (a dále bě, pě, vě, mě, q, x, w). Stejně jako v prvním dílu se dovednost číst rozvíjí společně s psaním, řečí a myšlením žáka. Poskytuje komunikační příležitosti pro všechny děti a tím přispívá k rychlejšímu pochopení čteného. Texty motivují děti ke čtení a cvičení... Celý popis

Lenka Bradáčová, Zuzana Pospíšilová, Hana Rezutková a kol. Formát: 210 x 297 mm

Vazba: měkká + kartonová příloha

Počet stran: 56 + kartonová příloha

Poskytuje komunikační příležitosti pro všechny děti a tím přispívá k rychlejšímu pochopení čteného. Texty motivují děti ke čtení a cvičení k nim umožňují rozvoj jejich kreativity. Jde o pracovní učebnici, do které žáci píší, není třeba ji doplňovat dalšími sešity. Učebnice počátečního čtení jsou doplněny písankami pro nácvik nevázaného psacího písma, mohou však být používány nezávisle na těchto písankách.

Autor Lenka Bradáčová, Zuzana Pospíšilová, Hana Rezutková
Nakladatelství Nakladatelství Alter