Moje první psaní

Popis produktu Moje první psaní: Moje první psaní Počáteční cviky pro přípravu k psaní včetně uvolňovacích cvičení. Každý cvik je doplněn obrázky a říkadlem, rozšířeno o psaní číslic. Parametry produktu Kniha Druh sortimentu Češt... > více informací

Moje první psaní - popis

Moje první psaní Počáteční cviky pro přípravu k psaní včetně uvolňovacích cvičení. Každý cvik je doplněn obrázky a říkadlem, rozšířeno o psaní číslic. Parametry produktu Kniha Druh sortimentu Čeština Jazyk 1. vydání Pořadí vydání 210 x 290 x 3 mm formát

Výrobce Nová Škola
Předmět Psaní
Ročník 1.třída

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Moje první psaní užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura pro střední školy nebo Literatura pro výuku jazyka, Knihy pro pedagogy i rodiče, Literatura pro odborné školy.

Nejlevnější Moje první psaní akční ceny - Levné Moje první psaní

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Moje první psaní stojí 25 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Moje první psaní najdete u nás.