MemoMapka chémie

(0 hodnocení)

MemoMapka chémie. MemoMapka chémie obsahuje všetky dôležité pojmy a poznatky usporiadané v tematických blokoch. Moderné spracovanie vychádza z praktického uplatnenia pojmových máp. Hlavnou prednosťou tohto inovatívneho prístupu je vzájomné prepojenie znalostí z jednotlivých ročníkov. MemoMapka zároveň vysvetľuje dôležité pojmy, čím pomáha cieľavedome si osvojovať základy predmetu, bez ktorých sa žiaci ďalej nezaobídu. Tento cieľ - nielen poznať, ale aj pochopiť - podporuje aj dômyselný spôsob... Celý popis

Tento cieľ - nielen poznať, ale aj pochopiť - podporuje aj dômyselný spôsob spracovania: farebnosť, vysvetlenia doplnené o konkrétne príklady a názorné fotografie a ilustrácie. Prijatie poznatkov tak prebieha hladko a prirodzene.

Tematické bloky:

Látka, chemicky čistá látka, vlastnosti látok,
Zmesi a roztoky, oddeľovanie zložiek zmesi,
Atómy a chemické prvky, stavba atómu,
Periodická sústava chemických prvkov, periodický zákon,
Chemická väzba, molekuly, zlúčeniny,
Ióny, iónová väzba,
Chemické reakcie, chemické rovnice, druhy chemických reakcií,
Niektoré chemické prvky a ich... MemoMapka chémie náleží do kategorie Učebnice, odborná literatura - Základní školní výuka - Jiné předměty.

Autor collegium
Jazyk slovenské