* Pracovní sešit určený pro žáky 2. ročníků základní školy. * Obsahuje množství zábavně zpracovaných úloh z matematiky. * Úlohy jsou motivovány krátkými texty, které tvoří v publikaci ucelený pohádkový příběh, a umožňují tak dětem procvičit si čtení. * Úlohy provázejí druháčka celým školním rokem - jsou řazeny v posloupnosti učiva probíraného ve škole (je respektován jak vzdělávací program Základní škola, tak i Rámcový vzdělávací program). * K úkolům jsou uvedeny pokyny, které mohou být... Celý popis

* Pracovní sešit určený pro žáky 2. ročníků základní školy.
* Obsahuje množství zábavně zpracovaných úloh z matematiky.
* K úkolům jsou uvedeny pokyny, které mohou být vodítkem pro rodiče i učitele při práci s dítětem.
* Pracovní sešit je určený jak k samostatné a skupinové práci ve třídě, tak k domácí přípravě či opakování spolu s rodiči.
Druháčci se v ilustrovaném pracovním sešitě seznámí s králem Ametystem žijícím v podzemním království. Společně s ním děti řeší nejrůznější úkoly, při kterých využívají matematických vědomostí a postupů a procvičují si učivo matematiky 2. r.

Autor Andrea Havlínová
Nakladatelství Didaktis