Sada 100 magnetických písmenek pro děti od 4 let. Dají se připevnit na lednici, pračku, myčku, školní tabuli nebo jakýkoliv jiný kovový povrch - dokonce i radiátor topení! Dílky obsahují také českou a slovenskou diakritiku. Pomocí písmen se děti mohou poskládat věty nebo zábavné vzkazy. Mohou se tedy učit i hrát si zároveň. V balení najdete celkem 100 dílků s písmenky. Pomocí nich se děti mohou poskládat libovolné text i věty a mohou se učit i hrát si zároveň. Pomáhá k učení drobnými krůčky každý... Celý popis

V balení najdete celkem 100 dílků s písmenky. Pomocí nich se děti mohou poskládat libovolné text i věty a mohou se učit i hrát si zároveň. Pomáhá k učení drobnými krůčky každý den.
Zanechte kdykoliv vzkaz na ledničce pro členy své rodiny!

Písmenka se dají se připevnit na školní tabuli, lednici nebo jiný kovový povrch.

Balení obsahuje:
100 potištěných destiček s magnetickou zadní stranou s českými i slovenskými znaky abecedy, včetně seciálních znaků a písmenek s háčky a čárkami.