Lidé kolem nás

(0 hodnocení)

Pracovní sešit k novinkové publikaci Lidé a čas stejně jako učebnice vychází z nové strategie vzdělávání, která zdůrazňuje klíčové kompetence, jejich provázanost se vzdělávacím obsahem a uplatnění získaných vědomostí a dovedností v praktickém životě, což představuje řada zajímavých úkolů určených jak individuálnímu řešení, tak i ke vzájemné spolupráci žáků ve dvojici či skupině. Žáci se mimo jiné učí pracovat s alternativními informačními zdroji (encyklopedie, odborná literatura, slovníky, internet). Prostřednictvím projektů si osvojují kompetenci aplikovat získané vědomosti a dovednosti do praktického života.

Rok vydání 2008
Autor Karin Šulcová