Pelikánová Ivana, Šimonová Petra, Čabradová Věra, Hasch František, Sejpka Jarosl Počet stránek: 72 Vazba: sešitová Formát: 210 x 280 Tento pracovní sešit je vhodný pouze k učebnicím nové generace. Nedoporučujeme jeho užívání v kombinaci s učebnicemi původní řady. Pracovní sešit je rozšířen o 20 stran pracovních aktivit, které vedou žáka od studia poznatků k vlastní aktivitě a sebezkušenosti. Motivují ho k touze po zkoumání a poznávání, dávají mu prostor pro jeho vlastní objevování. Učí žáka... Celý popis

Vazba: sešitová

Formát: 210 x 280

Tento pracovní sešit je vhodný pouze k učebnicím nové generace.

Nedoporučujeme jeho užívání v kombinaci s učebnicemi původní řady.

Pracovní sešit je rozšířen o 20 stran pracovních aktivit, které vedou žáka od studia poznatků k vlastní aktivitě a sebezkušenosti. Motivují ho k touze po zkoumání a poznávání, dávají mu prostor pro jeho vlastní objevování. Učí žáka prožívat kontakt s přírodou a vnímat ji jako propojený systém, jehož jsou nedílnou součástí. Součástí pracovního sešitu je zjednodušený klíč k určování rostlin.

Unikátní propojení pracovního sešitu na online procvičování a testování na portálu Škola s nadhledem (www.skolasnadhledem.cz) nabízí žákům další možnost procvičování s okamžitou zpětnou vazbou. Díky jedinečnému kódu v zápatí každé stránky si mohou vypracovávat ke každému tématu v pracovním sešitu další zábavná online cvičení a souhrnné testy. Při jejich řešení ihned zjistí, co si musí ještě zopakovat a co je pro ně již hračka.

Druh pro základní školy
Autor Věra Čabradová, Ivana Pelikánová, Petra Šimonová, František Hasch, Jar