Sešit je zaměřen na zvládnutí základních početních operací a ty geometrické schopnosti (např. orientace na ploše papíru), které jsou nezbytné k písemnému počítání. Obsahuje řadu pracovních listů se zajímavými úlohami, skládanky - vystřihovánky k netradičnímu procvičování učiva a náměty k tvorbě učebních pomůcek. Jsou zde úlohy od těch nejjednodušších pro slabé žáky až po problémy vhodné pro soutěže z matematiky. Sešit je doplněn stručným didakticky zaměřeným textem pro učitele, ale i pro rodiče,... Celý popis

Sešit je doplněn stručným didakticky zaměřeným textem pro učitele, ale i pro rodiče, kteří se rozhodnou doučovat své děti příjemnou formou. Pokud je to možné, jsou zde uvedeny výsledky.

Autor Alena Šarounová
Nakladatelství Prometheus