Hudební výchova pro 2.stupeň základní školy - Metodický průvodce

Popis produktu Hudební výchova pro 2.stupeň základní školy - Metodický průvodce: Na pomoc tvorbě školních vzdělávacích programů. Tento metodický průvodce je určen učitelům, kteří pracují s řadou učebnic Hudební výchova pro 6. – 9. ročník základní školy (A. Charalambidis a kol.... > více informací

Získejte peníze z každého nákupu! Až 10,5% zpět

Získejte z nákupu
až 1.5% zpět!

Pokud máte zkušenost s obchodem Alza.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Alza.cz popsal.

Pokud máte zkušenost s obchodem Knihy Dobrovský, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Knihy Dobrovský popsal.
Info v obchodě

Pokud máte zkušenost s obchodem Patro.cz - Knihy, hry, zábava, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Patro.cz - Knihy, hry, zábava popsal.

Hudební výchova pro 2.stupeň základní školy - Metodický průvodce - popis

Na pomoc tvorbě školních vzdělávacích programů. Tento metodický průvodce je určen učitelům, kteří pracují s řadou učebnic Hudební výchova pro 6. – 9. ročník základní školy (A. Charalambidis a kol., SPN – pedagogické nakladatelství, a.s.). Jeho cílem je napomoci při rozpracovávání principů RVP v praktické školní výuce a při koncipování obsahu a výstupů z výuky v rámci vytváření konkrétních školních vzdělávacích programů. Metodický průvodce úzce navazuje na metodické příručky k učebnicím pro jednotlivé ročníky a přináší učiteli návod či doporučení na zkvalitnění a modernizaci hudební výchovy. Obdobná publikace je k dispozici i pro výuku na 1. stupni ZŠ (autorka M. Lišková).

Předmět Hudební výchova

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hudební výchova pro 2.stupeň základní školy - Metodický průvodce užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura pro výuku jazyka nebo Literatura pro předškoláky, Knihy pro pedagogy i rodiče, Literatura pro odborné školy.

Nejlevnější Hudební výchova pro 2.stupeň základní školy - Metodický průvodce akční ceny - Levné Hudební výchova pro 2.stupeň základní školy - Metodický průvodce

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Hudební výchova pro 2.stupeň základní školy - Metodický průvodce stojí 98 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Hudební výchova pro 2.stupeň základní školy - Metodický průvodce najdete u nás.