Výuková tabulka. Obsah naučné tabule tvoří úvod do hudební teorie a popisuje základní pojmy: notová osnova, nota, hudební klíč, rozdíl mezi zvukem a tónem, které jsou doplněny vhodnými ilustracemi. Vysvětlení učiva o trvání tónu je názorné a přehledné. Náročnější téma – výška tónu – je zpracováno podrobněji a umožňuje učiteli konkretizovat učivo podle hudební úrovně žáku. Zadní strana slouží k praktickému procvičování teoretických znalostí žáku.

Výuková tabulka.
Zadní strana slouží k praktickému procvičování teoretických znalostí žáku.

Rok vydání 2007
Výrobce Stiefel Eurocart