Kateřina Knůrová, Milena Mačáková, Monika Marcoňová a kol. Počet stran: 48 Formát: A4 Vazba: sešitová Pracovní sešit obsahuje tematicky řazené úlohy pro 9. ročník ZŠ. Sešity umožní žákovi osvojit si hravou a zábavnou formou učivo daného ročníku a současně se z připravených úloh může dozvědět i několik zajímavostí nad rámec běžného učiva a porozumět dalším mezipředmětovým vazbám. Součástí pracovního sešite jsou kromě tří souhrnných testů i listy na poznámky, které může žák využít dle vlastní potřeby.... Celý popis

Kateřina Knůrová, Milena Mačáková, Monika Marcoňová a kol. Počet stran: 48
Formát: A4
Vazba: sešitová

Pracovní sešit obsahuje tematicky řazené úlohy pro 9. ročník ZŠ. Sešity umožní žákovi osvojit si hravou a zábavnou formou učivo daného ročníku a současně se z připravených úloh může dozvědět i několik zajímavostí nad rámec běžného učiva a porozumět dalším mezipředmětovým vazbám. Součástí pracovního sešite jsou kromě tří souhrnných testů i listy na poznámky, které může žák využít dle vlastní potřeby. Na tvorbě se podílel široký kolektiv učitelů s bohatými teoretickými znalostmi i praktickými zkušenostmi z vyučování přírodopisu.

** Opakování učiva 8. ročníku
** Geologie
** Nerosty a horniny
** Vnitřní a vnější geologické děje