Podrobnosti o produktu EUR0266436 Milé děti, milí rodiče! Nabízím vám soubor samostatných prací k opakování učiva matematiky po prvním ročníku základní školy. Děti, pokaždé si řádně přečtěte zadání a pokuste se pracovat samostatně. Po vypracování každé dvojstrany se můžete ohodnotit příslušným smajlíkem. V poslední části pracovního sešitu se nachází 10 testů, které vám pomohou vyhodnotit rodiče. Tak honem do práce. Přeji vám hodně úspěchů!

Podrobnosti o produktu EUR0266436 Milé děti, milí rodiče!

Žánr dětské
Rok vydání 2016