Hravá matematika 8

Popis produktu Hravá matematika 8: Obsahuje príklady na • celé čísla, • premennú, výraz, rovnicu, • trojuholník, zhodnosť trojuholníkov, • rovnobežník, lichobežník, obsah trojuholníka, • kruh, kružnicu, • hranoly, • pravdepodobnosť... > více informací

Hravá matematika 8 - popis

Obsahuje príklady na • celé čísla, • premennú, výraz, rovnicu, • trojuholník, zhodnosť trojuholníkov, • rovnobežník, lichobežník, obsah trojuholníka, • kruh, kružnicu, • hranoly, • pravdepodobnosť, štatistika. Publikácia nadväzuje na úspešný rad pracovných zošitov na druhom stupni. Okrem príkladov na precvičenie základného učiva obsahuje aj zaujímavé príklady z praktického života na overenie získaných vedomostí. Brožovaná bez přebalu lesklá Slovensky

Předmět Matematika

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hravá matematika 8 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura pro střední školy nebo Literatura pro výuku jazyka, Knihy pro pedagogy i rodiče, Literatura pro odborné školy.

Nejlevnější Hravá matematika 8 akční ceny - Levné Hravá matematika 8

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Hravá matematika 8 stojí 93 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Hravá matematika 8 najdete u nás.