Hravá matematika 8

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Hravá matematika 8: Obsahuje príklady na • celé čísla, • premennú, výraz, rovnicu, • trojuholník, zhodnosť trojuholníkov, • rovnobežník, lichobežník, obsah trojuholníka, • kruh, kružnicu, • hranoly, • pravdepodobnosť...  Více informací

27. 5. 2021

Do obchodu

Pokud máte zkušenost s obchodem SEVT, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem SEVT popsal.

13. 7. 2021
Do obchodu

Pokud máte zkušenost s obchodem ABZ.cz - knihkupectví, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem ABZ.cz - knihkupectví popsal.
Info v obchodě
Do obchodu

Pokud máte zkušenost s obchodem Luxor.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Luxor.cz popsal.
1. 6. 2021
Do obchodu

Pokud máte zkušenost s obchodem Kosmas.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Kosmas.cz popsal.
Do obchodu

Pokud máte zkušenost s obchodem Dobré knihy, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Dobré knihy popsal.
23. 6. 2021

Hravá matematika 8 - popis

Obsahuje príklady na • celé čísla, • premennú, výraz, rovnicu, • trojuholník, zhodnosť trojuholníkov, • rovnobežník, lichobežník, obsah trojuholníka, • kruh, kružnicu, • hranoly, • pravdepodobnosť, štatistika. Publikácia nadväzuje na úspešný rad pracovných zošitov na druhom stupni. Okrem príkladov na precvičenie základného učiva obsahuje aj zaujímavé príklady z praktického života na overenie získaných vedomostí. Brožovaná bez přebalu lesklá Slovensky

Předmět Matematika

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hravá matematika 8 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Řešení učebnic nebo Literatura pro výuku jazyka, Knihy pro pedagogy i rodiče, Literatura pro odborné školy.