Hravá fyzika 9

(0 hodnocení)

K učebnicím Fraus a Prometheus. Sešity z fyziky byly vytvořeny s cílem zvýšit zájem žáků o fyziku, motivovat je ke studiu a ulehčit jim pochopení, kde všude se v běžném životě bez fyziky neobejdeme. Na sešitech proto pracoval tým zkušených učitelů ze základních škol společně s lektorem panem prof. RNDr. Ivo Volfem, CSc.Výsledkem je soubor kreativních, moderních a pestrých příkladů a úloh. Pracovní sešit Hravá fyzika pro 6. ročník ZŠ obsahuje kapitoly: - Magnetismus - Střídavý proud -... Celý popis

K učebnicím Fraus a Prometheus.

Pracovní sešit Hravá fyzika pro 6. ročník ZŠ obsahuje kapitoly:

Magnetismus

Střídavý proud

Elektrický proud v polovodičích

Nebezpečí elektrického proudu

Elektromagnetické záření

Světlo

Atomová energie

Astronomie

Pracovní sešity Hravá fyzika jsou vytvořeny moderním a inovativním přístupem. Cvičení se vyznačují tvořivostí, obsahovou a typologickou pestrostí a motivují žáky k práci. Na tvorbě pracovních sešitů se podílel široký kolektiv učitelů s bohatými teoretickými znalostmi i praktickými zkušenostmi z vyučování fyziky.

Podtitul: Pracovní sešit pro 9. ročník ZŠ
Rok vydání: 2014