Hravá fyzika 9

Popis produktu Hravá fyzika 9: Pracovný zošit Hravá fyzika 9 obsahuje zaujímavé a originálne príklady, ktoré pomáhajú upevňovať poznatky o fyzikálnych javoch a vzťahoch medzi fyzikálnymi veličinami, poskytuje žiakom dostatok mi... > více informací

Hravá fyzika 9 - popis

Pracovný zošit Hravá fyzika 9 obsahuje zaujímavé a originálne príklady, ktoré pomáhajú upevňovať poznatky o fyzikálnych javoch a vzťahoch medzi fyzikálnymi veličinami, poskytuje žiakom dostatok miesta pre výpočty a podporuje upevňovanie základných postupov pri riešení fyzikálnych úloh. Táto publikácia priamo nadväzuje na Štátny vzdelávací program schválený Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu, a teda obsahuje témy magnety, elektrické javy, elektrické obvody, veličiny charakterizujúce elektrický obvod, Ohmov zákon, elektrický prúd v tekutinách a elektrická energia a jej využitie. Zošit je vo formáte A5. Brožovaná bez přebalu lesklá Slovensky

Předmět Fyzika

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hravá fyzika 9 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura pro střední školy nebo Literatura pro výuku jazyka, Knihy pro pedagogy i rodiče, Literatura pro odborné školy.

Nejlevnější Hravá fyzika 9 akční ceny - Levné Hravá fyzika 9

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Hravá fyzika 9 stojí 84 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Hravá fyzika 9 najdete u nás.