Hravá fyzika 9

(0 hodnocení)

Pracovný zošit Hravá fyzika 9 obsahuje zaujímavé a originálne príklady, ktoré pomáhajú upevňovať poznatky o fyzikálnych javoch a vzťahoch medzi fyzikálnymi veličinami, poskytuje žiakom dostatok miesta pre výpočty a podporuje upevňovanie základných postupov pri riešení fyzikálnych úloh. Táto publikácia priamo nadväzuje na Štátny vzdelávací program schválený Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu, a teda obsahuje témy: magnety, elektrické javy, elektrické obvody, veličiny charakterizujúce... Celý popis

Táto publikácia priamo nadväzuje na Štátny vzdelávací program schválený Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu, a teda obsahuje témy: magnety, elektrické javy, elektrické obvody, veličiny charakterizujúce elektrický obvod, Ohmov zákon, elektrický prúd v tekutinách a elektrická energia a jej využitie.

Zošit je vo formáte A5.

Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá