Hravá fyzika 8

Popis produktu Hravá fyzika 8: Pracovný zošit Hravá fyzika 8 obsahuje zaujímavé a originálne príklady, ktoré pomáhajú upevňovať poznatky o fyzikálnych javoch a vzťahoch medzi fyzikálnymi veličinami, poskytuje žiakom dostatok mi... > více informací

Pokud máte zkušenost s obchodem Patro.cz - Knihy, hry, zábava, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Patro.cz - Knihy, hry, zábava popsal.
doprava zdarma

Hravá fyzika 8 - popis

Pracovný zošit Hravá fyzika 8 obsahuje zaujímavé a originálne príklady, ktoré pomáhajú upevňovať poznatky o fyzikálnych javoch a vzťahoch medzi fyzikálnymi veličinami, poskytuje žiakom dostatok miesta pre výpočty a podporuje upevňovanie základných postupov pri riešení fyzikálnych úloh. Táto publikácia priamo nadväzuje na aktuálnu učebnicu schválenú Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu, a teda obsahuje témy skúmanie vlastností svetla, odraz a lom svetla, skúmanie sily, pohyb telesa, práca, výkon, energia a energia v prírode. Zošit je vo formáte A5. Brožovaná bez přebalu lesklá Slovensky

Předmět Fyzika

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hravá fyzika 8 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura pro střední školy nebo Literatura pro výuku jazyka, Knihy pro pedagogy i rodiče, Literatura pro odborné školy.

Nejlevnější Hravá fyzika 8 akční ceny - Levné Hravá fyzika 8

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Hravá fyzika 8 stojí 70 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Hravá fyzika 8 najdete u nás.