Hravá fyzika 8

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Hravá fyzika 8: Pracovný zošit Hravá fyzika 8 obsahuje zaujímavé a originálne príklady, ktoré pomáhajú upevňovať poznatky o fyzikálnych javoch a vzťahoch medzi fyzikálnymi veličinami, poskytuje žiakom dostatok mi...  Více informací

Do obchodu

Pokud máte zkušenost s obchodem Luxor.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Luxor.cz popsal.
Do obchodu

Pokud máte zkušenost s obchodem SEVT, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem SEVT popsal.

Do obchodu

Pokud máte zkušenost s obchodem Dobré knihy, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Dobré knihy popsal.
Do obchodu

Pokud máte zkušenost s obchodem ABZ.cz - knihkupectví, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem ABZ.cz - knihkupectví popsal.
Info v obchodě

27. 5. 2021
Do obchodu

Pokud máte zkušenost s obchodem Knihy Dobrovský, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Knihy Dobrovský popsal.
Info v obchodě

Hravá fyzika 8 - popis

Pracovný zošit Hravá fyzika 8 obsahuje zaujímavé a originálne príklady, ktoré pomáhajú upevňovať poznatky o fyzikálnych javoch a vzťahoch medzi fyzikálnymi veličinami, poskytuje žiakom dostatok miesta pre výpočty a podporuje upevňovanie základných postupov pri riešení fyzikálnych úloh. Táto publikácia priamo nadväzuje na aktuálnu učebnicu schválenú Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu, a teda obsahuje témy skúmanie vlastností svetla, odraz a lom svetla, skúmanie sily, pohyb telesa, práca, výkon, energia a energia v prírode. Zošit je vo formáte A5. Brožovaná bez přebalu lesklá Slovensky

Předmět Fyzika

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hravá fyzika 8 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Řešení učebnic nebo Literatura pro výuku jazyka, Knihy pro pedagogy i rodiče, Literatura pro odborné školy.